День Святого Миколая на парафії св. Архистратига Михаїла с. Птахівки

18 грудня, в переддень дня Святого Миколая, отець Дмитро Онуфрик, адміністратор парафії Святого Архистратига Михаїла с. Птахівки Скадовського району Херсонської області, на запрошення дирекції місцевої школи взяв участь у урочистостях присвячених до дня Святого Миколая.

Школярі молодших класів приготували підбірку віршів, пісень, присвячених даній тематиці, а отець Дмитро доповнив їхній виступ своєю розповіддю про життєвий подвиг Святого Миколая.

На завершення всі отримали солодкі подарунки, а отець Дмитро запросив присутніх на зустріч із Святим Миколаєм, яка мала відбутися у храмі Святого Архистратига Михаїла о 15 годині.

На визначену годину до храму прийшло багато дітей із своїми батьками. Діти у храмі співали та розповідали вірші Святому Миколаю, за що він дарував їм подарунки. На завершення всі заспівали пісню «Ой хто, хто  Миколая любить» та  стали до спільної фотографії.

21 грудня отець Дмитро із подарунками від Святого Миколая поїхав до військовослужбовців, які здійснюють свою службу на півдні України. Військові радо прийняли священика і дуже зраділи подарункам, які він привіз, а ще більше його приїзду та присутності.

 

Прес-служба Одеського екзархату

матеріали: о. Дмитро Онуфрик

{gallery}stories/27.12.15{/gallery}