Акція милосердя «Благодійна іграшка» досягнула своєї кульмінації

Впродовж трьох минулих тижнів кожен мав можливість приєднатися  до акції милосердя, яка проводилася на парафії святого Апостола Андрія Первозванного у м. Одесі, з нагоди Року милосердя. За отримані кошти були придбані подарунки та іграшки для дітей із малозабезпечених сімей, для сиріт у Одеській області, а також фінансову підтримку деяким родинам воїнів в зоні АТО до дня святого Миколая.

Напередодні свята Миколая, о. Руслан Остафій та молодь із парафії передали всі подарунки дітям. А у нагороду отримали дитячі посмішки, радість, молитву та вдячність.

Спершу прибули у с. Березівку, де нашу машину оточили діти, які проживають на тій вулиці, побачивши св. Миколая одразу ж випрошували у нього солодких гостинців. Згодом діти-сироти розповідали віршики, молитви, фотографувалися з новими іграшками, розповідали дещо про себе. Дуже тепло нас зустрів директор цього дитячого будинку. Згодом, мандруючи дальше, ми відвідали сім’ї воїнів у с. Семихатки та с. Ряснопіль.

Щиро дякуємо Богу за те, що через дари всіх благодійників, ці діти отримали доброту, піклування, любов та Божу опіку. Нехай Господь усіх щедро винагородить і зішле своє Боже благословення.

 

Прес-служба Одеського екзархату

{gallery}stories/19.12.15{/gallery}