Парафія св. ап. Андрія Первозванного запрошує на презентацію

Парафія святого Апостола Андрія Первозванного УГКЦ в м. Одеса на початок *Року Милосердя* запрошує усіх бажаючих взяти участь у презентації.

 

26 грудня 11:30  «Емаус», організація, яка називає людей з неповносправністю своїми друзями, проведе презентацію «Відкриймо дар неповносправних осіб».

«Емаус» прагне, щоб в українському суспільстві жодна людина не була відкиненою через свою неповносправність. Люди з особливими потребами потребують  нашої допомоги та доброго ставлення, але вони також мають що дати нам. У суспільстві, де панують недовіра і страх, їх вразливість творить атмосферу любові і прийняття.

На презентації ми розкажемо про досвід міжнародних організацій, які працюють з людьми з особливими потребами, покажемо тематичний документальний фільм та поділимось власними історіями про те, як дружба з людьми з неповносправністю змінила нас. А також розповімо, чому ми називаємо людей з неповносправність вчителями людських стосунків.

Презентація відбудеться за адресою: вул. Гімназійна 22/24 (Катехитична школа «Праведного Митрополита Андрея Шептицького» УГКЦ.

 

Прес-служба Одеського екзархату