Преосвященний владика Михаїл освятив новозбудований реабілітаційний дім «Спільноти в діалозі»

У суботу 12 грудня, Преосвященний владика Михаїл, Екзарх Одеський та Адміністратор Кримський, освятив новозбудований реабілітаційний дім «Спільноти в діалозі», яку провадять Римо-католицькі отці місіонери св. Вінкентія де Поля.

Цей дім служитиме центром реабілітації для тих людей, які мали нещастя попасти у алкогольну та наркотичну залежності. Важливо зазначити, що на свято посвячення, отці місіонери запросили Єпископа Греко-Католицької Церкви, адже на цих теренах місіонери прагнуть трудитися у двох обрядах, щоб спільнота задихала «двома легенями», цитуючи святого Папу Івана Павла ІІ – наголосив настоятель о. Віталій Новак СМ.

Важливо зазначити, що на святі були присутні родичі тих осіб, що перебували на дворічному періоді реабілітації і які вперше після довгого періоду зустрілися із своїми рідними.

Девіз спільноти: «Любити когось означає сказати йому: «Ти не помреш!» Любити когось у Христі означає дати йому повне воскресіння».

Спільнота в Діалозі – це група людей, які разом працюють над собою, щоб знайти себе, відновити свою людську гідність, незалежно від різного життєвого досвіду і отриманих душевних ран. Тому що кожна людина має ці рани і вони отримані там, де вона була любленою. Живучи повноцінним, інтенсивним життям люди відкривають кращу частину себе, набувають такі якості як чесність, щирість, справжність, досягають гармонізації особистості. У результаті, людина радикально змінюється, відбувається розуміння і прийняття себе самого, і як результат позбавляється від залежностей, які має. У цьому новому повноцінному житті вже немає місця наркотикам або алкоголю, просто тому, що вони вже більше не потрібні.

Після чину освячення новозбудованого центру реабілітації у своєму слові Кир Михаїл (Бубній) подякував отцям місіонерам за таку велику соціальну та незамінну справу та уділив усім присутнім своє архієрейське благословення на многії літа.

Даний реабілітаційний центр «Спільноти в діалозі» знаходиться у с. Булдинка, вул. Лиманна 7, Комінтернівський р-н., Одеської обл. Контактна особа: о. Віталій Новак СМ, Телефони: +380685543877, +380631333643, +380951295133.

 

Прес-служба Одеського екзархату

{gallery}stories/14.12.15{/gallery}