Виставка “Герої не вмирають”, присвячена Дню Гідності та Свободи в м. Южноуркаїнську

20 листопада у виставковій залі Южноукраїнського міського історичного музею відбулося офіційне відкриття виставки «Герої не вмирають», присвяченої Дню Гідності та Свободи, що відзначається 21 листопада, на честь початку двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).

На захід завітали учасники Революції гідності, волонтери благодійного фонду «Мирне Небо», воїни АТО, представники управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради, шкільна молодь міста, представники ЗМІ та усі бажаючі.

До слова було запрошено настоятеля Храму Всіх Святих Українського Народу УГКЦ, волонтера та учасника Революції Гідності отця Ігоря Ворону та Бориса Радченка – безпосереднього учасника Євромайдану та учасника бойових дій в антитерористичній операції.

Для присутніх на заході виступив з власними віршами учень Южноукраїнської гімназії №1, засновник альманаху дитячої та юнацької творчості Роман Жорін.

Відвідувачі музею мали нагаду переглянути фотовиставку, що відображає перебіг подій в роки Помаранчевої революції та Революції Гідності. Також протягом заходу відбувалась демонстрація фрагменту з українського документального фільму «Майдан» режисера Сергія Лозниці. Світова прем’єра цієї стрічки відбулася 21 травня 2014 року в рамках спеціального показу офіційної програми 67-ого Каннського кінофестивалю. Наприкінці заходу о. Ігор  відслужив панахиду за загиблими героями Небесної Сотні і воїнами які загинули на сході України, відстоюючи її незалежність і цілісність.

Прес-служба Одеського екзархату

матеріали: о.Ігор Ворона


{gallery}stories/23.11.15{/gallery}