День Гідності та Свободи у м.Скадовську

День Гідності та Свободи — свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).

Встановлене «з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутнього покоління об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…» згідно з указом Президента України Петра Порошенка № 872/2014 «Про День Гідності та Свободи» від 13 листопада 2014 року.

У місті Скадовську, урочисто відсвяткували День Гідності і Свободи. Розпочався захід в школі №2, куди прибули гості свята та жителі міста. На святкування було запрошено о. Володимира Цяпку пароха парафії св. вмч. Димитрія. У своєму слові о. Володимир пояснив значення цього свята та наголосив на важливих аспектах гідності і свободи – як запоруки демократії в Україні. Доленосні події у нашій країні закарбувалися у серці кожного українця, і тому саме сьогодні таким актуальним є питання гідності, а ще важливішим питання – свободи.

Опісля святкування продовжились на центральній площі міста. Місцева влада, священики,  діти і багато присутніх вшанували загиблих молитвою і покладанням квітів до пам'ятного знаку. 

 

Прес-служба Одеського екзархату

матеріали о.В. Цяпка

{gallery}stories/18.11.15{/gallery}