Святкування 150-ліття від дня народження Митрополита Андрея Шептицького в смт.Іванівка

В рамках святкування 150-ліття від дня народження великого Митрополита та Мойсея українського народу Андрея Шептицького, на запрошення настоятеля храму Преображення ГНІХ в смт. Іванівка Одеського деканату, були запрошені сестри Марія Розп’яття та Марія Зарваницька, Чернеча родини Воплоченого слова.

с.Марія Зарваницька розповіла парафіянам про життя Митрополита Андрея, від перших днів його народження і до дня 1 листопада 1944 року, коли Всемилостивий Господь, прийняв у свої вічні обителі душу великого праведника українського народу.

Викриваючи нові факти з життя Митрополита с.Марія Зарваницька  своєю промовою, пролила світло на життєвий шлях великого діяча Української Греко-Католицької Церкви, не лише як церковного діяча, але також як і політика який дбав про українську державність, мецената який турбувався про освіту для свого рідного народу, реформатора та провідника банківської справи, великого мистецтвознавця та книголюба.

На завершення переглянули документальний фільм про Митрополита Андрея Шептицького автора та режисера Л.Удовенко. По закінченні усі присутні почастувалися гарячим чаєм та печивом, яке приготували нам наші парафіяни.

       

Прес-служба Одеського екзархату

матеріали о.Ю. Кашуба

 

{gallery}stories/03.11.15{/gallery}