Екзарх Одеський та Адміністратор Кримський освятив наріжний камінь під будівництво спортивно-оздоровчого комплексу Одеського порту.

На території Західної військово-морської бази ВМС України в гавані Одеського порту урочисто заклали капсулу майбутнього спортивно-оздоровчого комплексу.

Церемонія перетворилася на маленьке свято футболу, почесними гостями та активними учасниками якого стали футболісти збірної ветеранів київського «Динамо».

На початку церемонії командувач ВМСУ віце-адмірал Сергій Гайдук вручив почесні грамоти та відзнаки Міністерства оборони військовим морякам, що виконували бойові завдання в зоні АТО. Після цього командири флоту і запрошені гості заклали на місці майбутнього майданчика традиційну капсулу з посланням майбутнім поколінням. Будівельний майданчик за християнською традицією освятив Владика Михаїл (Бубній), оскільки вже багато років саме священики УГКЦ опікуються українськими моряками. Екзарх Одеський благословляючи добрі починання побажав морякам сили, наснаги та вірності рідній Батьківщині, висловлюючи також сподівання, що реформа ВМС дасть добрий приклад на початок реформ також у всіх силових відомствах України. Користуючись нагодою Владика Михаїл привітав усіх військовослужбовців із святом Покрови та днем Захисника Вітчизни.

Після закладання капсули свято продовжилося на стадіоні «Спартак». Військові моряки зіграли з титулованими ветеранами київського «Динамо». Усі присутні на футбольному святі вшанували хвилиною мовчання пам'ять українських солдатів, загиблих під час неоголошеної війни на сході країни.

 

Прес-служба Одеського екзархату

за матеріалами сторінки http://dumskaya.net

{gallery}stories/13.10.15{/gallery}