Завершилися реколекції для Одеського і Кримського екзархатів

У перший жовтневий день, молебнем до Пресвятої Богородиці, завершилися реколекції Одеського і Кримського екзархатів для священиків та їхніх родин.

Преосвященний Владика Богдан (Дзюрах), у своїй завершальній науці, пригадав, що «ми почали реколекції з призадуми над поглядом Ісуса на нас, в контексті покликання Матея… сьогодні закінчуємо реколекції і відчуваємо на собі погляд Богородиці, що відображає доброту, ніжність, любов і милосердя Ісуса». Тому ми на порозі ювілейного року, можемо і хочемо поручати самих себе, наші родини, нашу країну, наші парафії і екзархати Одеський та Кримський під її материнську опіку – научав Владика реколектант.

На завершення благословенного часу реколекції, Владика Михаїл, екзарх Одеський та адміністратор Кримський, висловив слова подяки Кир Богдану, за те що, не зважаючи на свою зайнятість, знайшов час, щоб поділитися кормом духовним та розважити над Божим милосердям разом зі священиками наших екзархатів. Після щедрих побажань та величного многоліття всі учасники зробили пам’ятне фото та попросили Владику Богдана приїжджати ще на наступні реколекції.

Прес-служба Одеського екзархату

{gallery}stories/01.10.15{/gallery}