Іван Хреститель як приклад мужності у сучасному світі

11 вересня на свято Усікновення голови чесного і славного пророка, предтечі і Хрестителя Івана екореферент Одеського екзархату отець Дмитро Онуфрик очолив Божественну Літургію на парафії Покрова Пресвятої Богородиці міста Скадовськ.

Варто зазначити, що даною парафіє опікуються отці із Згромадження Воплоченого Слова. Згромадження міста Скадовськ це двоє осіб: отець Василь Харкавий, який є адміністратором парафії, та отець-диякон Андрій Карпінець.

За час опіки Згромадження над парафією почалося будівництво храму Покрова Пресвятої Богородиці, а на даний час вже відбуваються остання фаза його будівництва. Також отці активно займаються духовним розвитком своєї релігійної громади, особлива увага приділяється праці з дітьми.

Питання екології у місті Скадовськ гостро відчувається дуже гостро під час сезону літнього відпочинку великої кількості людей на морі. Люди, які приїжджають з різних куточків України і не  тільки, показують свою культуру відпочинку, яка не раз негативно відбивається  на екологічний стан навколишнього середовища. А якщо проаналізувати і усвідомити той факт, що в даному регіоні світ моря із різнобарвністю його жителів і рослин та світ суші у свою чергу із своєю різнобарвністю, зустрічаються саме тут, то скільки людська безвідповідальна діяльність може завдати шкоди їм.

Постає питання: чи місцеві жителі дивлячись на гори сміття, розкидані скрізь і навіть плаваючі по морю, розуміють, що це не просто додаткова праця, але й велика шкода для природи та здоров’я людей.

Дбаючи про свідомість своїх парафіян та формуючи об’єктивний їх погляд  на питання екології, отці із Згромадження Воплоченого Слова запросили отця Дмитра для того, щоб він ознайомив їх із діяльністю Екологічного Бюро УГКЦ.

У своєму слові отець Дмитро, опираючись на особу, життя та діяльність Івана Хрестителя, говорив про мужність у сучасному світі, про оборону правди, життя згідно із моральними цінностями, про захист Богом створеного світу, а також про нагороду вже тут, на землі, та на небі за обрану життєву позицію.

 

Екореферент Одеського екзархату о. Дмитро Онуфрик