В УГКЦ оголосили фотоконкурс на тему: «Гідність праці у діях!»

Із липня по жовтень 2015 року Комісія УГКЦ «Справедливість і мир» проводитиме фотоконкурс «Гідність праці у діях!». До участі в ньому запрошуються всі охочі та небайдужі.

Учасникам конкурсу запропоновано дві номінації: «Виконуй!» та «Уникай!». Переможці будуть нагороджені пам’ятними призами, повідомили в Комісії.

Як відомо, щороку 7 жовтня у всьому світі відзначають Всесвітній день дій за гідну працю. Від 2009 року цей день офіційно проголошений для відзначення і в Україні.  Цей день покликаний активізувати громадськість саме в цій царині через спільні практичні дії з боку громадян у суспільстві.

Фотоконкурс «Гідність праці у діях!», організований Комісією, скерований на те, щоб небайдужі та активні громадяни у світлинах пропонували своє бачення та можливі практики й дії у спільних зусиллях щодо пропагування гідності праці, шукання практичних ініціатив у захисті та обстоюванні гідності праці заради розбудови та розвитку українського суспільства.

Мета проведення конкурсу – пропагування демократичних цінностей в українському суспільстві засобами мистецтва. Конкурсні роботи повинні  відповідати темі гідності праці, захисту гідності людської особи, вираження конкретних дій щодо захисту прав та запобігання зловживаннями у сфері праці через світлини: праця як засіб служіння ближньому, праця як запорука розвитку і змін на краще у суспільстві, праця як моральний обов′язок людини, толерантне ставлення до інших людей, усвідомлення загальноєвропейських цінностей праці, поваги до людської гідності та праці, свободи, демократії, рівності, верховенства права та поваги до прав людини, соціального та правового захисту працівників.

Учасниками конкурсу можуть бути школярі, студенти, усі охочі та небайдужі громадяни.

Надіслані роботи будуть належно оцінені представниками Комісії УГКЦ «Справедливість і мир» та спільною Радою експертів Комісії напередодні Всесвітнього дня дій за гідну працю. Два переможці Фотоконкурсу будуть публічно оголошені 7 жовтня 2015 року та нагороджені пам’ятними призами. Роботи всіх учасників Фотоконкурсу будуть представлені на виставці у різних містах України під час відзначення Всесвітнього дня дій за гідну працю. Роботи оцінюватимуть за такими критеріями, як творчий підхід, повнота розкриття теми гідності праці у діях, майстерність виконання творчої роботи.

Вітається також подання колективних робіт від організацій, спільнот, шкільних груп осіб, європейських клубів, неформальних об’єднань і ін..

Повідомили у Комісії «Справедливість і мир»

Додаток:

УМОВИ КОНКУРСУ:

Учасникам Фотоконкурсу пропонуються дві номінації:

«Виконуй!» – фотографії, які відображають зміст гідності праці у практичних діях, сприяють зміні реального стану та розвитку суспільства, відповідають гідності людської особи та здатні послужити порадою і прикладом для слідування і розвитку українського суспільства;

«Уникай!» – фотографії, які відображають негативні дії щодо гідності праці у нашому суспільстві, виявляють їх руйнівне значення і влив на особу та суспільство;

Кожен конкурсант може подати для участі в конкурсі своє бачення запропонованої номінації у фотографії;

 До конкурсних робіт кожен учасник повинен додати короткі відомості про себе та пояснення до фото;

 На розгляд приймаються лише фотороботи, які відповідатимуть наступним вимогам:
А) Цифрові фотографії у вигляді електронних файлів з максимально досяжними показниками якості та розмірами зображення,
Б) Фото у форматі JPEG без стискування,
В) Розмір фотографій 2480×3508 pcs, 300 dpi (для друку в форматі А4) 
Г) Кожна фотографія підписана Вашим прізвищем та ім’ям латинськими літерами.
-(Наприклад, Movchan_О, де Movchan_O – це прізвище та ім’я конкурсанта)

Д) Надсилати роботи до 1 жовтня 2015 року на адресу Комісії: commission@iupax-ugcc.org

 

За матеріалами Інформаційного ресурсу УГКЦ