З робочим візитом Україну відвідали представники німецької благодійної організації «Допомога Церкві в потребі»

 

Від 26 до 3 липня з робочим візитом Україну відвідували представники німецької благодійної організації «Kirche in Not» («Допомога Церкві в потребі»). Репрезентанти з Німеччини перебували в Харкові, Запоріжжі, Одесі та Києві.

Метою візиту є тісна співпраця організації «Допомога Церкві в потребі» з Українською Греко-Католицькою Церквою. Делегати прибули у складі шести чоловік, а саме: Барон Йоганес Гереман – виконавчий президент організації, о. Мартін Барта – духовний асистент, п. Реґіна Линч- директор головного відділу проектів, п. Магда Качмарек – референт бюро з питань України, п. Марія Шльосер – асистент відділу проектів України, та п. Єва Марія Кольман – журналіст організації.

Поважні гості побували в Патріаршій курії, відвідали Київську Трьохсвятительську духовну семінарію, де побачили актуальний стан духовного закладу Київської архиєпархії, а також відвідали табір дітей, які саме перебувають на літньому відпочинку під опікою семінарії.

Представники з Німеччини також брали участь у Божественній Літургії в головній святині УГКЦ – Патріаршому соборі Воскресіння Христового, яку очолив парох Собору ієромонах Ніканор Лоїк (студит).

Як розповів ієрей Іван Сохан, економ Київської архиєпархії, представники фонду на власні очі побачили актуальний стан та потреби нашої Церкви, а також плоди допомоги, якою постійно нас підтримують.

«Допомога Церкві в потребі» – це одні з найбільших жертводавців, які постійно підтримують нашу Церкву. Ця організація допомагає окремим парафіям та священикам, які невтомно працюють на Христовій ниві”, – повідомив о. Іван.

Зазначимо, Фонд «Допомога Церкві в потребі» заснований у 1947 році католицьким священиком Веренфрід Ван Страатеном. Спочатку метою фонду була допомога потребуючим духовним особам і біженцям-католикам у повоєнній Німеччині, проте з часом організація почала займатися й іншими проектами. Сьогодні «Допомога Церкві в потребі» фінансує благодійні проекти на всіх континентах. Офіційний центр фонду «Kirche in Not» – так звучить оригінальна назва організації «Допомога Церкві в потребі», розташований у Ватикані, а міжнародна штаб-квартира — у німецькому Кенігштайні. Щорічно фонд надає підтримку 5 тисячам благодійним проектам у 140 країнах світу. Серед всіх країн також Україна черпає чимало з постійної та колосальної підтримки фонду «Допомога Церкві в потребі».

 

Інформаційний ресурс УКГЦ