Важлива зустріч, що зблизила Церкву в Україні і США

Зустріч владики Михаїла Бубнія із делегацією Американської єпископської конференції. 

22 червня 2015року відбулася зустріч владики Михаїла Бубнія, Екзарха Одеського Екзархату з Президентом Американської Єпископської Конференції, Архиєпископом Луїсвілля Джозефом Курцом, Архиєпископом Чикаго Блейзом Супічем, головою підкомітету допомоги Церкві у Східній і Центральній Європі АЄК, монсеньйором Браяном Брансфілдом, заступником генерального секретаря АЄК, д-р Декланом Мерфі, директором офісу допомоги Церкві у Східній і Центральній Європі АЄК.

Під час зустрічі в монастирі оо. Редемптористів владика Михаїл Бубній отримав можливість представити сучасну ситуацію в Одеському і Кримському Екзархатах. Він відповів на запитання високоповажних гостей щодо проблем та тенденцій у розвитку. Доктор Деклан Мерфі уже раніше відвідував Одесу і тепер він міг побачити позитивні зміни на парафіях, та загалом – у структурі. Звичайно, гостей непокоїть політична ситуація на Україні, зокрема, в Криму, яка безпосередньо вплинула на життя УГКЦ.

Для гостей було важливо також заслухати міркування владики Михаїла щодо потреби та бажання збудувати катедральний храм в м. Одесі. Звичайно, реалії обмеження релігійної діяльності для особи з США є доволі незвичними, але кожен з владик висловив розуміння труднощів сучасної ситуації.

Зі свого боку очільники Єпископської Конференції висловили готовність підтримати владику Михаїла Бубнія у його нелегкому пастирському служінні на півдні України.

Зранку цього ж дня було проведено також зустріч цієї делегації з Патріаршою Комісією у Справах монашества на чолі з вл. Михаїлом Бубнієм як Головою Комісії.

с.Михаїла Лизак Згромадження Сестри Місіонерки Найсвятішого Ізбавителя (МНІ)
 

{gallery}stories/11.06.15{/gallery}