Урочисте Святе Причастя у м.Кіровограді

В неділю 14 червня 2015 року Божого, четверо маленьких наших парафіян парафії Різдва Святого Івана Хрестителя УГКЦ м. Кіровограда пережили в своєму житті першу Святу Сповідь і приступили урочисто до Святого Причастя.  

Перше Причастя – це мить, яка закарбовується у серці на ціле життя, це хвилина, яка дарує радість життя, це миттєвість, яка веде нас  до неба. 

На протязі тривалого часу діточок до цієї важливої хвилини приготовляли сестри-монахині Софія Дереш та Миколая Штокало, ЗНСМФ. Вітаючи діточок з цією подією парох парафії о. Іван Третяк нагадав усім присутнім про безмежність Божої любові, що дає змогу щодня слідувати за Ісусом, та побажав діточкам, щоб в своєму житті були добрими людьми і ревними християнами. Щоб все своє життя були з Богом і були активними членами в Його святій Церкві. 

Нових парафіян, які нарешті особисто стояли перед важливим кроком у їхньому християнському житті, переповнювала радість від прийняття Найсвятішої Тайни. Вдячні Господеві та з молитвою про зміцнення віри і наповнення сердець любов'ю вони розпочали нове життя. 

о.Іван подякував сестрам за приготування дітей, і батькам, що приводили їх на уроки катехизму. По завершенні Літургії кожен отримав пам’ятку про Першу Сповідь та Урочисте Причастя. Як і кожного року урочисте Святе Причастя – це велика радість не лише для дітей та їхніх батьків, але  також для цілої парафії. Всі з великою радістю і піднесенням поверталися з храму до своїх домів дякуючи Богові.

 

о.Іван Третяк, настоятель парафії Різдва Святого Івана Хрестителя УГКЦ, м. Кіровограда 

 

{gallery}stories/07.07.15{/gallery}