Літній дитячий табір на Кіровоградщині

На протязі тижня від 15 до 20 червня діти з парафій Кіровоградського Протопресвітерства мали чудову нагоду перебувати в літньому таборі на природі.

Табір був організований завдяки сестрам монахиням Софії Дереш та Миколаї Штокало, ЗНСМФ, що служать при парафії Різдва Святого Івана Хрестителя УГКЦ м. Кіровограда.

Дуже радо організаційно і фінансово цей проект підтримали священики Протопресвітерства о.Іван Проць зі Знамянки, о. Ярослав Волосецький з с.Роздолля, на чолі з о.Іваном Третяком, Протопресвітером Кіровоградським. Перебуваючи разом діти молилися за мир в Україні, слухали розповіді про Бога і Церкву, грали ігри і робили театральні представлення – вистави, на основі євангельських притч. Оскільки літній табір відбувався на території с. Володимирівки Знамянського району, де є наша парафія св. Володимира Великого, то до табору завітали місцевий сільський голова пан Олег Муленков та голова Знамянської районної ради Михайлова Тетяна Андріївна і головний лікар комунального закладу "Знам"янський районний центр первинної медико-санітарної допомоги"пані Гречина Наталя Іванівна. Гості були дуже приємно вражені від спільної зустрічі з дітьми, сестрами та священиками. «Це вперше ми організовуємо такий літній табір для дітей в нашому Протопресвітерстві. Оскільки ми на цей проект не мали відповідних коштів, ми вирішили своїми зусиллями разом з батьками дітей зробити такий відпочинковий табір для дітей з наших парафій. Діти дуже радо взяли участь в ньому, хоч деякі побоялися їхати на природу і ночувати в палатках. Вважаю, що діти дуже багато скористали. Хоч погода не була дуже сприятлива для такого перебування на природі, однак всі діти не хотіли швидко повертатися до дому і запитували коли ми ще поїдемо. Ми також священики і сестри дуже багато з цього перебування з дітьми разом почерпнули для свого пастирського досвіду. Думаю, що на майбутнє ми будемо старатися організовувати такі заходи для дітей і молоді, але вже більш організовано і для більшої кількості дітей» – сказав о. Іван Третяк, Протопресвітер Кіровоградський.

 

о. Іван Третяк, Протопресвітер Кіровоградський

 

{gallery}stories/06.07.15{/gallery}