Другий день зустрічі Владик Східних Католицьких Церков – Прага

7 червня, другий день зустрічі Владик Східних Католицьких Церков, розпочався Архиєрейською Божественною Літургією в греко-католицькому Соборі Св. Климентія в Празі, яку очолив Блаженніший Святослав – Глава і Отець УГКЦ. 

Співслужили всі зібрані владики східних церков. На Богослуження прийшла численна громада українців, в більшості заробітчан, з різних куточків Чехії.
На завершення Божественної Літургії Блаженніший Святослав подякував вірним, за те, що вони, хоч і знаходяться на чужині, не забули про рідну Церкву і про Україну. Запевнив, що Церква пам’ятає про них у своїх молитвах. На кінець заінтонував "Боже Великий Єдиний”, а громада в зосередженні продвожили спів цієї патріотичної молитви.
Після Богослуження всі єпископи поїхали на зустріч з архієпископом і латинським митрополитом пражським – Примасом Чехії Домініком кардиналом Дукою (Dominik card. Duka OP).
Опісля обіду розпочалися чергові робочі засідання, доповіді та дискусії. Місцем зборів цього дня був зал пражської курії латинського обряду, завдяки гостинності примаса. Зазначимо, що у зустрічі Владик Східних Католицьких Церков приймає участь Владика Михаїл (Бубній) Екзарх Одеського та Адміністратор Кримського екзархатів УГКЦ.

 

Прес-служба Одеського екзархату УГКЦ

за матеріалами веб-сторінки Перемисько-Варшавської Архієпархії УГКЦ

 

{gallery}stories/05.06.15{/gallery}