Катехитичне служіння в Одеському екзархаті

Катехитичне служіння в Одеському екзархаті.

В чому полягає катехитичне служіння? Які виклики УГКЦ в цій сфері сьогодні?

Які методи можна використовувати в катехизації дошкільнят, дітей, підлітків та дорослих?

 

Про ці та інші питання говорили під час семінару «Інтерактивні методи у катехизації». Такою була офіційна назва семінару. Хоча для того, щоб вона була зрозумілішою для ширшого кола слухачів її перефразували на тему «Як навчити дітей про Бога».

 З огляду на величезні відстані між деканатами, семінар відбувся у трьох важливих містах Одеського екзархату. 16 травня – в м.Одесі, 23 травня – в м.Кіровограді та 4 червня – в м.Херсоні. Це дало змогу прийняти в ньому участь більшій кількості зацікавлених.

Здебільшого учасниками були священики, які є першими катехитами на парафії. Але приємно було, що долучилися також і миряни, яких цікавить катехитичне служіння: активна молодь, молоді батьки, викладачі.

Молода студентка в м. Одесі, Ольга Лаврів у своєму відгуку про семінар зазначила про важливість катехизації, цитуючи Митрополита Андрея: «Одне слово з Божої науки, висказане ревним катехитом, може на ум і на серце дитини зробити таке враження, що не дасться затерти до старості».

Дякуємо за можливість проведення цього семінару Катехитичній комісії Києво- Галицького Верховного Архієпископства. У праці цієї комісії ми бачимо вияв турботи нашої Церкви про зростання у вірі християн в усіх куточках України.

Також щиро вдячні священикам екзархату, які посприяли організації семінару на місцях, а також тим отцям, які жертовно виділили свій час та зробили чималі зусилля, щоб взяти участь у цьому заході.

Катехитична комісія Одеського екзархату УГКЦ

 

{gallery}stories/04.06.15{/gallery}