Свято Пресвятої Трійці у Портовику

Свято Пресвятої Трійці у Портовику

о. Руслан Остафій та о. Ігор Тарас разом з молодю парафії Св. Андрея Первозванного Української Греко-Католицької церкви м. Одеси та сестрам Воплоченого Слова завітали до дачного містечка «Портовик» (поблизу села Щорсове Іванівського району Одеської області). Тут у капличці на честь Пресвятої Богородиці було відслужено молебень та освячено воду.

Мешканці дачного містечка та навколишніх сіл тривалий час потерпали від спеки. Під загрозою був врожай селян. Варто відзначити, що після спільної молитви спочатку падав невеличкий дощик, який згодом переріс у справжню зливу. Господь почув молитву, яка звершилася біля каплички.

Присутні на молебні жителі дачного містечка, отримали пам’ятки – іконки Спасителя, Пресвятої Богородиці та книжки на духовні теми. Після молитви, гості з Одеси мали нагоду відпочити на природі, на мальовничому березі Хаджибеєвського лиману. Молодь та діти брали участь у різноманітних спортивних розвагах.
Тим часом, відпочинок на березі лиману тривав до вечірньої пори. Згодом була спільна вечеря і подячна молитва. Після того як гості з Одеси вирушили додому у небі над дачним містечком, неподалік каплички, з′явилася яскрава веселка…

Прес-служба Одеського екзархату УГКЦ

{gallery}stories/29.05.15{/gallery}