Перша Свята Сповідь та урочисте Святе Причастя на парафії у м. Одесі

Перша Свята Сповідь та урочисте святе Причастя на парафії у м. Одесі

У неділю 31 травня 2015 року Божого діти парафії храму Св. Апостола Андрія Первозваного приступили до вперше у житті до Святої Тайни Покаяння та приступили до урочистого святого Причастя.

Перша Сповідь дитини — дуже важлива подія в житті сім'ї. З найменшого віку батьки виховують у дітях відповідальність за свої вчинки, навчають їх не боятися визнавати помилки. Приходить момент, коли дитина вже усвідомлює різницю між добром і злом, правдою та неправдою. І тоді настає час, коли батьки ведуть дітей до недільної школи, щоб приготувати їх до першої Сповіді та урочистого Святого Причастя. Підготовка до Тайни Сповіді – це своєрідне навчання дитини відповідальності перед Богом – нашим Небесним Батьком. Перед першою Сповіддю діти проходять науку, вивчають катехизм, правди віри, у яких йдеться про те, яким має бути християнин.

У Святій Сповіді людина відчуває по особливому Небесного Отця люблячого та милосердного. Вони зробили перші кроки в дорослому житті християнина. У Таїнстві відбувається безпосередня реальна зустріч дитини з Богом, де Господь — знавець їхніх дитячих сердець, прощає щиро розкаяні гріхи.
Нехай від нині у цій мандрівці з ними завжди буде люблячий Бог, Який промовляє: «Дитино моя, Бог тебе любить, Бог тобі підказує, Бог тебе направляє, Бог тебе веде, Бог бажає твоєї зміни, твого покаяння».
Нехай ця тиха радість особливої зустрічі з Богом, яка нині наповнює їх серденько, серця їх рідних, впродовж усієї мандрівки дорослим християнським життям, їх зміцнює і підтримує.
Нехай кожен їх наступний крок, іноді маленький, а іноді велетенський – був завжди у напрямку Неба!

Прес-служба Одеського екзархату УГКЦ

{gallery}stories/30.05.15{/gallery}