Молодь і Слово Боже

Молодь і Слово Боже

21 та 22 травня відбулася зустріч молоді Парафії святого апостола Андрія Первозванного міста Одеси з братами Редемптористами. Отець Василь (Іванів) ЧНІ котрий проводив реколекції на парафії завітав на зустріч молоді яка відбувається кожного четверга і п’ятниці.

Отець був здивований, що молодь сьогодні хоче глибше пізнавати Святе Письмо і для цього знаходить час. Під час зустрічі був прочитаний уривок із Нового Завіту, після якого кожний із присутніх мав можливість роздумати над ним і поділитися як це Слово відноситься до його життя. Це один із способів котрий допомагає зрозуміти, що власне треба змінити у собі – наголосив о.Василь.  І така практика є добрим початком для пізнання Божого Слова, а пізніше і проповідування своїм життям. Отець також наголосив, що не тільки священики, але й вірні, а особливо молодь, можуть також ефективно голосити Слово Боже там, де вони перебувають, на роботі, під час відпочинку та у колі своїх друзів своїм християнським способом життя.

Більшість учасників зустрічі запитували про покликання до монашого чину, як сталося, що Ви захотіли стати монахами? – звучало в залі. На що кожний із присутніх братів розповів про своє покликання, і як склалися обставини життєві, через котрі Господь призвав їх до особливого служіння. За чашкою чаю молодь спілкувалася з отцем Василем на різні теми, особливо болючі для кожного віруючого, що стосується ситуації в нашій Україні. На що отець відповів, що вся ця ситуація у нашій державі є через брак внутрішнього миру із нашим Господом. Але коли будемо просити про цей мир, то Господь – податель миру, додасть нам усім сил щоб примиритися через Ісуса Христа, а потім і між собою.

 Адміністратор парафії св.Андрія Первозванного о.Р.Остафій

{gallery}stories/27.05.15{/gallery}