Засідання Патріаршої комісії у справах духовенства УГКЦ

Від 18 до 21 травня 2015 року в приміщенні Василіанського Інституту Філософсько-богословських студій імені митрополита Йосифа Велямина Рутського, смт Брюховичі, відбувається щорічне засідання Патріаршої комісії у справах духовенства УГКЦ.

У ньому брали участь владика Кен (Новаківський), який очолює вищезгадану комісію, владика Богдан (Данило), владика Михайло (Бубній) та отці ректори усіх семінарій з України, Північної Америки та Західної Європи. Під час зустрічі була обговорена тема налагодження більш тісної та ефективної співпраці між Патріаршою комісією у справах монашества УГКЦ та Патріаршою комісією у справах духовенства УГКЦ. Були представлені та обговорені конкретні кроки для реалізації такої співпраці в найближчому часі.

Теми, які були обговорені на початку цьогорічної зустрічі, є пошуком відповідей на сучасні виклики душпастирства, зокрема душпастирства ув’язнених, хворих, поранених і родин, які втратили близьку людину на війні. Не менш важливою темою зустрічі було обговорення сучасних викликів у військовому капеланстві та представлення вихованих напрямних для підготовки військових капеланів. Рівно ж було представлено сучасні виклики душпастирства в мас-медійному просторі.

Головними темами цьогорічного засідання є також питання постійної формації духовенства, належної опіки над священиками емеритами, узгодження навчальної програми та духовної формації в семінаріях.

За матеріалами веб-сторінки УГКЦ

{gallery}stories/22.05.15{/gallery}