Свято матері на парафії ап. Андрія Первозваного у місті Одеса

10 травня матері отримали найщиріші привітання від дітей на парафії ап. Андрія Первозваного у місті Одеса.

Моя матусю, дякую тобі

За все, що маю і що буду мати.

І за життя дароване мені,

                                         Тобі вклоняюсь низько, люба мати.

«Мати, мама, матуся, неня — такими високими словами величаємо жінку — матір. Скільки спогадів і тепла таїть у собі це магічне слово. Цим словом ми називаємо найдорожчу, найдобрішу, найкращу, наймилішу нам людину.
І кожного, від немовляти і до глибокої старості, образ матері супроводжує через ціле життя. Мати навчила нас бути мудрими, добрими, навчила жити, вірити, любити і надіятися» – такими словами діти розпочали свій невеличкий виступ. Гарна нагода щоб подякувати і відзначити роль матері у житті кожної людини. Діти різного віку катехитичної школи парафії (від 3 років до 13) приготували невеличкий концерт, який представили після недільної Божественної Літургії для дітей. Прозвучали вірші, 2 дівчинки, наші юні співачки Діанка Остафій та Анастасія Галько заспівали пісню «Мамина сорочка», а Святослав Тарас захопив усіх своєю грою на гітарі. Після чого всі матері отримали відкритки приготовані з нагоди свята.

Хочемо подякувати Богу за дар материнства  і подякувати Йому за те, що дав нам життя, адже все врешті у світі починається з мами.

Також при нагоді хочемо привітати всіх жінок – читачок, прийміть наші привітання і нашу молитву.

 

Інформацію повідомила с.Марія Уповання, Згромадження Воплоченого Слова 

{gallery}stories/11.05.15{/gallery}