Глава УГКЦ до греко-католиків Херсонщини: «Господь і ваша Мати-Церква вас любить і про вас піклується»

3 травня 2015 року, у Неділю розслабленого, Блаженніший Святослав відвідав греко-католицьку парафію Різдва Пресвятої Богородиці, що в смт Зеленівка на Херсонщині. Тут він очолив Архиєрейську Божественну Літургію. Із ним співслужили владика Василь (Івасюк), Єпарх Коломийсько-Чернівецький, і місцеві священики.

За словами Предстоятеля УГКЦ, відвідуючи цю маленьку громаду, він не прагнув урочистостей: «Я просто хотів побути з вами, не створюючи при цьому вам зайвих клопотів, щоб дати вам відчути, що Господь і ваша Мати-Церква вас любить і про вас піклується».

 Продовжуючи недільну проповідь, він зауважив, що в житті ми часто думаємо про те, хто нам допоможе, коли ми будемо немічними. Навіть багатодітні батьки про це не раз міркують. «Ми повинні бути певні, що наш Бог нас ніколи не покине, попри те, що нас може покинути держава, сусід, близька людина», – додав він.

Проповідник підкреслив, що Україна живе в неспокійний час: «Ми бачимо, як усі наші союзники нас покинули. Звідки нам зараз узяти допомогу і надію на те, що ми знову встанемо?» На його переконання,  Україна –  країна мудрих людей, героїв, відважних батьків, але і вона часом є розбита і розслаблена. «Кожен із нас чує сьогодні слово надії в Євангелії, де оповідається про розслабленого, бо наш Господь нас підносить і дає нам силу. Просімо руку Божої помочі, щоб Він зійшов до нас і дав нам сили встати і впевнено йти вперед», – заохотив Глава і Отець УГКЦ.

Джерело: http://ugcc.tv/ua/media/73682.html

{gallery}stories/06.05.15{/gallery}