Храмове свято у м. Роздільна

3 травня в м. Роздільна, Одеської області у храмі св. вмч. Юрія Переможця вірні святкували пристольний празник, який розпочався урочистою зустріччю Екзарха Одеського Владики Михаїла (Бубнія).

Це перший і пам’ятний візит Владики у місто Роздільну. Хлібом і сіллю та щирими побажаннями вітали свого духовного пастиря наймолодші парафіяни. Настоятель храму протопресвітер о. Святослав Кирик передав Владиці хресне знамено з проханням благословити громаду вірних, які радо зустрічали Преосвященного Владику Михаїла на своїй парафії.

Розділити радість храмового свята прибули священнослужителі із Львівської та Дрогобицької єпархій, а також священнослужителі Одеського деканату.

У проповіді, Владика Михаїл наголосив на важливості духовної боротьби та перемоги за прикладом покровителя парафії св. Юрія Переможця. Преосвященний Владика передав вітання парафіянам від Блаженнішого Патріарха Святослава, який тими днями перебував на теренах Одеського екзархату і молився із вірними смт. Зеленівки, що на Херсонщині.

Від імені парафіян Владику привітав голова громади пан Степан Китчак, подякувавши за спільну молитву, пастирську опіку та батьківське тепло. По завершенні Архиєрейської Літургії вірні парафії спілкувалися з Владикою і священиками пригадуючи часи заснування  та сьогоднішні потреби парафії.

Повідомив для сайту Одеського екзархату о. Святослав Кирик

{gallery}stories/05.05.15{/gallery}