Сестри Служебниці Непорочної Діви Марії

Наша Засновниця – Преподобна Мати Йосафата Гордашевська. А ще – співзасновники – отець Єремія Ломницький ЧСВВ та отець Кирило Селецький.

Кличем нашої спільноти є служити там, де є найбільша потреба.

Ми отримали дари – харизми від Бога: виховна праця – виховувати серце нашого народу, праця в школах і на парафіях, дбання про красу Божих храмів – праця в захристіях і пошиття церковних риз, а також медична праця.

В залежності від дарів та освіти наші сестри працюють в цих сферах.

З благословення і запрошення владики Михаїла Бубнія, сестри працюють в курії Одеського Екзархату, а також у катедральному храмі святого апостола Андрія Первозванного з 2016 року.

Сьогодні сестри Анастасія Заброцька та Миколая Турянська дбають про красу нашого храму і провадять Катехитичну Школу імені Митрополита Андрея Шептицького.

Сестра Климентія Пиріг готує смачну їжу в курії Одеського екзархату. Разом сестри дбають про добробут куріяльного дому та приймають гостей.

Ми молимося і працюємо, співаємо в храмі, катехизуємо, розмовляємо з людьми, допомагаємо священикам у служінні на парафії, організовуємо свята, “світимо і гріємо для тих, хто цього потребує”.

А хто бажає влитися в нашу служебницьку спільноту, може прийти до нашого монастиря і побачити ближче як ми молимося і працюємо!

До зустрічі!!!