В суботу, 27 червня, у катедральному храмі святого апостола Андрія Первозванного м. Одеса, була відслужена панахида за загиблими Захисниками України, у якій взяли участь родичі полеглих героїв з різних регіонів України. Богослужіння очолив військовий капелан о. Руслан Остафій у співслужінні з капеланом о. Олександром Смеречинським та о. Ігорем Тарасом. 

На завершення молитви, о. Олександр Смеречинський звернувся до матерів та дружин полеглих воїнів-захисників, наголосивши на тому, що у зв’язку з війною «часто можемо чути про зруйновані будинки, інфраструктуру, мости, і всі думають, - як це все можна відбудувати? Але, насправді, найбільше і найгірше, що приносить війна, – вона вбиває людину. Все можна відбудувати, але людину не повернеш». 

За словами отця-капелана, сьогодні нашим важливим завданням є довершити справу, яку розпочали наші захисники: «Вони загинули, щоб ми як народ, як держава відбулися, і тепер наша відповідальність полягає у тому, щоб жертва їхнього життя не була марною. Царство небесне, життя безконечне, вічний упокій подай, Боже, всім нашим воїнам-захисникам, які віддали своє життя за нашу державу», - завершив о. Олександр Смеречинський.

Слід зазначити, що з 25 по 28 червня, з благословення владики Михайла Бубнія, в м. Одеса проходить духовно-психологічна зустріч родичів полеглих Героїв з різних регіонів України під назвою “Щастя навколо нас”, організатором якої є Департамент військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ. Учасниками зустрічі стали понад 20 родичів загиблих Захисників України. Духовний супровід групи здійснює головний військовий капелан Одеського екзархату УГКЦ о. Олександр Смеречинський.

Пресслужба Одеського екзархату

012.jpg 014.jpg 016.jpg

018.jpg 020.jpg 022.jpg

024.jpg 026.jpg 029.jpg

030.jpg 033.jpg