• 054.jpg
  • 055.jpg
  • 056.jpg
  • 057.jpg
  • 058.jpg
  • 059.jpg
  • 060.jpg
  • 061.jpg
  • 062.jpg
  • 063.jpg
  • 064.jpg
  • 065.jpg
  • 066.jpg
  • 067.jpg
  • 068.jpg
  • 069.jpg
  • 070.jpg
  • 071.jpg
  • 072.jpg
  • 078.jpg

 

 

Правлячий Архиєрей Одеського екзархату та Адміністратор Кримського екзархату УГКЦ

Кир Михаїл (Бубній) ЗНІ

Дата народження: 16 вересня 1970 року

Архиєрейське рукоположення: 07 квітня 2014 року

Інтронізація: 12 квітня 2014 року

 

 

 

 

 

 Протосинкел - о. д-р Андрій  Танасійчук

 Дата народження: 26 липня 1978 року

 Ієрейські свячення: 02 червня 2002 року

 Призначення: 10 червня 2016 року

 

 

 

 

 

 Економ - о. д-р Микола Слободян

 Дата народження: 28 серпня 1984 року

 Ієрейські свячення: 12 серпня 2012 року

 Призначення: 23 березня 2017 року

 

 

 

 

Помічник економа - п. Оксана Лизак

Призначення: 23 березня 2017 року

 

 Віце - канцлер - о. Петро Маковецький

 Дата народження: 01 липня 1990 року

 Ієрейські свячення: 08 травня 2016 року

 Призначення: 23 березня 2017 року

 

 

 

 

 

 Нотар - о. Олександр Смеречинський

 Дата народження: 22 березня 1974 року

 Ієрейські свячення: 04 жовтня 1998 року

 Призначення: 

 

 

 

 

 Синкел у справах соціального служіння - о. Василь  Колодчин

 Дата народження: 03 квітня 1971 року

 Ієрейські свячення: 12 липня 1998 року

 Призначення: 23 березня 2017 року