• 061.jpg
 • 063.jpg
 • 064.jpg
 • 065.jpg
 • 066.jpg
 • 067.jpg
 • 068.jpg
 • 069.jpg
 • 070.jpg
 • 071.jpg
 • 072.jpg
 • 073.jpg
 • 074.jpg
 • 075.jpg
 • 076.jpg
 • 077.jpg
 • 078.jpg
 • 079.jpg
 • 080.jpg
 • 081.jpg

Офіційні послання Екзарха Одеського Екзархату та Адміністратора Кримського Екзархату Преосвященного Владики Кир Михаїла (Бубнія)

Всесвітлішим та Всечесним Отцям,

Преподобним Ченцям і Черницям,

Возлюбленим у Христі братам і сестрам Одеського екзархату,

Всім людям доброї волі!

 

Завітав до нас із неба наш Спаситель: Світло зі сходу.

І ми, що перебували в тіні й темряві,

знайшли дорогу, правду і життя,

бо від Діви народився Господь.

(Пор. Світильний утрені Різдва)

 

Христос Рождається!

Із трепетом серця та душевною радістю спішу, щоб звернутися до Вас із побажанням щасливого Різдва і благословенного нового 2019 року. Останні роки для кожного зокрема і для нашої рідної України - це час випробування, жертви, посиленої молитви та посту на дорозі до становлення державності, незалежності та свободи. Переживаючи цьогорічне Таїнство Воплочення Божого Сина, попри усі бурхливі події навколо нас, піднесімо очі наших сердець до сяйва Вифлиємської зорі, щоб наповнити своє життя світлом Христовим; Світлом, яке здатне розвіяти не тільки ворожу темряву і всякі гріховні тіні лукавого, але й принести мир в людське серце та “Всіх просвітити”.

Зібравшись на Різдвяну Літургію з нагоди народження нашого Спасителя, Ісуса Христа, ми тим самим прагнемо стати не тільки спостерігачами Таїнства Воплочення Божого Сина, але й активними учасниками цієї надзвичайної події. Стоячи на цій урочистій Святій Літургії, кожен із нас, свідомо чи підсвідомо, керований вірою, виявляє свою готовність прийняти Ісуса у своє життя. При цій нагоді щиро прагну запросити Вас у коротку різдвяну мандрівку - в дорогу, де відправною точкою є сьогодення кожного із нас, а метою - прийняття Божого задуму спасіння щодо кожного зокрема.

Детальніше: Різдвяне привітання Преосвященного Владики Михаїла (Бубнія)

Всесвітлішим та Всечесним Отцям,

Преподобним Ченцям і Черницям,

Возлюбленим у Христі братам і сестрам Одеського та Кримського екзархатів,

Всім людям доброї волі!

 

Христос Рождається!

 

Таїнство бачу я дивне й преславне: небом стає вертеп, престолом херувимським - Діва, оселею - ясла, в яких лежить неосяжний Христос Бог. Його, оспівуючи, величаємо”.

Детальніше: Різдвяне привітання Преосвященного Владики Михаїла (Бубнія)

Різдвяне привітання

Преосвященного Владики Михаїла (Бубнія)

 

Всечесному духовенству!

Преподобному монашеству!

Возлюбленим у Христі братам і сестрам Одеського та Кримського екзархатів!

Всім людям доброї волі!

 

Христос Рождається!

Любі! Минув іще один рік! Як і завжди, нови́й рік ми розпочинаємо великим святом Різдва Христового. Це спонукує мене до того, щоб звернутися до Вас із побажанням щасливого Різдва і благословенного нового 2017 року, але хочу зізнатися вам, що це не просто. У часи, у які нам із вами судилося жити (повні збройних конфліктів, лютих терористичних актів, економічної кризи, насильства, корумпованої влади і суспільства, політичної нестабільності, розбитих сімей, масового безробіття та еміграції), у часи, коли бідні стають іще біднішими, а заможні щоразу багатіють, бажати щасливого Різдва і Нового року дуже складно. Хтось може запитати: а що ж означає щасливе Різдво і Новий рік, коли я живу за таких важких обставин, у злиднях, та не бачу в цьому просвіту?

Детальніше: Різдвяне привітання Преосвященного Владики Михаїла (Бубнія)

Всесвітлішим, всечесним та преподобним отцям!
Преподобним ченцям та черницям!

Возлюбленим у Христі Братам і Сестрам Української Греко-Католицької Церкви Одеського та Кримського Екзархатів!

 

Христос Воскрес!

 

Возлюблені у Христі Брати і Сестри Одеського і Кримського екзархатів!

Дорогі чоловіки та жінки, дорослі і поважного віку, юнаки та дівчата, дорогі наші діточки!

Дозвольте і цього року у “Цей провіщений і святий день, перший по суботі, царський і Господній...” (Канон Пасхи), у День Пасхи Господньої, звернутися до кожного з вас, щоб виcловить мої щирі вітання і найкращі побажання. Однак перед тим я хотів би поділитися з вами деякими коротенькими роздумами і настановами.

Детальніше: Великоднє послання Преосвященного Владики Михаїла (Бубнія) Екзарха Одеського та Адміністратора...

Всесвітлішим, всечесним та преподобним Отцям!
Преподобним ченцям та черницям!

Возлюбленим у Христі Братам і Сестрам Української Греко-Католицької Церкви Одеського та Кримського Екзархатів!

 

Христос Воскрес!

 

Возлюблені у Христі Брати і Сестри!

Оцим Великоднім посланням прагну завітати до кожної парафії та кожної домівки і щиро усіх Вас привітати: священнослужителів із родинами, богопосвячених осіб, наших дорогих прихожан та всіх людей доброї волі із цим величним святом Христового Воскресіння – Пасхи Господньої.

Святійший Отець Папа Франциск, проголошуючи цей 2016 рік, - надзвичайним Ювілейним роком Божого Милосердя, спонукав і заохотив нас упродовж цього року роздумувати і наново відкривати для себе цю велику Господню таємницю, що її звемо - милосердна Божа любов. Світле Христове Воскресіння, що його так урочисто сьогодні святкуємо, є тріумфом Божого Милосердя до людства, яке ми з вами могли прослідковувати у подіях Страстного тижня. Беручи участь у літургійних Богослужіннях Страсного Тижня, а особливо Страстної Утрені у Великий Четвер, під час читання 12-тьох Євангелій, ми могли собі уявити всю драматичність несправедливого осудження, яке спідкало в нічому невинного Ісуса. Той, хто навчав Божого Закону і справедливости, оздоровляв важко хворих, бісів виганяв, кормив голодних, а навіть з гробу піднімав померлих, - постав перед судом Пилата, який під тиском підбуреної  юрби несправедливо засудив Ісуса і віддав Його на розп’яття.

Детальніше: Великоднє послання Преосвященного Владики Михаїла Екзарха Одеського та Адміністратора Кримського...

Сторінка 1 із 3