22 лютого, владика Михаїл (Бубній) взяв участь у прощі монашества УГКЦ, яка проходила у місті Вінниця з нагоди дня богопосвячених осіб. Проща була присвячена місійним завданням богопосвячених осіб за заступництвом святого Івана Павла ІІ з нагоди сторіччя від дня його народження.

У молитовній зустрічі, яку щороку організовує Патріарша комісія у справах монашества УГКЦ,  взяли участь монашество з Київської, Харківської, Одеської, Івано-Франківської, Львівської, Чернівецької та Вінницької областей.

Архиєрейську Божественну Літургію у храмі Покрови Пресвятої Богородиці очолив владика Йосиф (Мілян), єпископ-помічник Київської архиєпархії, йому співслужили владика Петро (Лоза), єпископ-помічник Сокальсько-Жовківської єпархії та екзарх Одеський владика Михаїл (Бубній), голова Патріаршої комісії у справах монашества УГКЦ.

Під час проповіді до вірних владика Йосиф сказав, що ця проща та хода має запалити нас новою жертовністю. «Ми сьогодні своєю поставою повинні запалити світ до того, щоби дотримуватися науки Христа. І початок діла, місії Ісуса Христа на цій землі має розгорітися в нашому єстві через обіти, які ми добровільно приймали».

Після Божественної Літургії відбулася хода, під час якої перехожі через гучномовець мали нагоду почути релігійні пісні та інформацію про різні католицькі монастирі в Україні. Монахи та вірні прямували до храму Святої Діви Марії Ангельської на вулиці Соборній, де стоїть пам’ятник Івану Павлу ІІ. Поклавши квіти до пам’ятника святому, учасники ходи на чолі з владикою Михайлом Бубнієм, головою Патріаршої комісії у справах монашества УГКЦ, помолилися до Івана Павла ІІ, «аби він випросив покликання до богопосвяченого життя, а також дав відвагу монашим особам проповідувати на місійних теренах».

 

Пресслужба Одеського екзархату

За матеріалами Департаменту інформації УГКЦ

Фото: vezha.ua

000.jpg 001.jpg 002.jpg

004.jpg 005.jpg 007.jpg

009.jpg 014.jpg 015.jpg

017.jpg 018.jpg 019.jpg

021.jpg 022.jpg 027.jpg

029.jpg 030.jpg 25.jpg