23 грудня у храмі Покрови Пресвятої Богородиці м. Скадовська відбулося свято для дітей та підлітків присвячене празнику св. Миколая Мирлікійського чудотворця.

Розпочалося свято молитвою на вервиці до Пресвятої Богородиці, під час якої вірні та діти приступили до святого таїнства Покаяння. Опісля відслужилася урочиста Божественна Літургія. На проповіді настоятель храму наголосив на взірцевому прикладі життя св. Миколая, його любов до Ісуса та особливу опіку, яку він мав над убогими та бідними. Після Служби Божої, як вже традиційно склалося, діти ставили сценку присвячену нашому святому і розповідали віршики та одержували різні подарунки й цукерки. Цього року в особливий спосіб нагороджено призами дітей із нашої катехитичної школи, яка вже впродовж довгого часу діє при храмі, котрі набрали найбільшу кількість балів за участь та старанне вивчення вчення католицької віри.

Дякуємо всім тим, хто в будь який спосіб допоміг в організації свята, як своєю молитвою так матеріальною допомогою, а також всім дітям, які взяли активну участь у поставленні сценки та організації свята.

 

001.jpg 002.jpg 003.jpg

004.jpg 005.jpg 006.jpg

007.jpg 008.jpg 009.jpg

Матеріали: Ієром. Андрій Карпінець

Настоятель храму Покрови Пресвятої Богородиці