11 - 16 червня на одній із відпочинкових баз с. Коблеве відбувся дитячий табір парафії святого Апостола Андрія Первозванного, який організували сестри СНДМ Герарда та Стефанія.

Море зустріло нас бурхливими оваціями, не могло стримати свого захоплення від нашого приїзду. Ми, нарахувавши певну кількість медуз та щоб не сильно його бентежити, скористались послугами нашого готелю – приймали водяні процедури в басейні, що розташувався на території нашого відпочинкового комплексу.  Вільні, настільні ігри, банси, велика ігра (до який долучались діти, які теж на той час перебували на відпочинку з батьками) катехизація та гуртки все це та «море» вражень переповнювали дитячі серця. Наш день розпочинався з благословення на Божественній Літургії, яке супроводжувало нас різними стежками куди нас «несли» ноги. Вечірню програму організовувала група «Жива парафія» до якої ми радо долучались та активно брали участь у заходах. Готуючи пантоміму про «гріх», діти-актори зуміли передати переживання душі і її Ангела Хоронителя в той час, коли людина обирає добровільно гріх, а ніж життя з Богом.

Час пролетів, наче літак в небі, який ми не зауважили, але чули його відгомін. Так і з відпочинком він ніби був, але залишився в приємних спогадах та сподіваннях, що наступного літа ми зустрінемось знову. «Друзі, сумно з вами розлучатись, але радіємо, що ми з вами познайомились», - звучало на устах дітей.

Складаємо подяку Богу та організаторам за благословенний час відпочинку.

 

Прес-служба Одеського екзархату

матеріали: с. Герерда Браголія, ССНДМ

001.jpg 002.jpg 003.jpg

004.jpg 005.jpg 006.jpg

007.jpg 008.jpg 009.jpg

010.jpg 011.jpg 012.jpg

013.jpg 014.jpg 015.jpg

018.jpg 020.jpg 023.jpg

024.jpg 026.jpg 027.jpg